تبلیغات
شهرستان آشتیان-اخبار - تأخیردر رسیدگی به طرح دوفوریتی حمایت ازبیماران خاص آشتیان
 
شهرستان آشتیان-اخبار
عکس شهرستان آشتیان-تفرش-خمین-دلیجان-کمیجان-ساوه،محلات
 
 
جستجو
نظرسنجی
ایا مایل به روز بندی خبر ها هستید(روزی خبر یک شهرستان انتشار یابد)

برچسبهاآمار وبلاگ
کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به وضعیت نگران کننده بیماران خاص، از تأخیر در رسیدگی به طرح دو فوریتی حمایت از بیماران خاص در مجلس، انتقاد کرد. - عباس صلاحی در گفتگو با پانا تصریح کرد: طرح دوفوریتی بیماران خاص مدتی است که تقدیم هیأت رئیسه شده اما تاکنون برای طرح در صحن در مورد آن تصمیم گیری نشده است. - نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، در مورد مشکلات پیش روی بیماران خاص، افزود: این بیماران علاوه بر مشکلات بیماری و هزینه های سرسام آور تأمین اقلام دارویی، دارای مشکلاتی نظیر استخدام و نامتناسب بودن فعالیت شغلی با نوع بیماری شان نیز هستند ... تأخیردر رسیدگی به طرح دوفوریتی حمایت ازبیماران خاص


  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به وضعیت نگران کننده بیماران خاص، از تأخیر در رسیدگی به طرح دو فوریتی حمایت از بیماران خاص در مجلس، انتقاد کرد.

عباس صلاحی در گفتگو با پانا تصریح کرد: طرح دوفوریتی بیماران خاص مدتی است که تقدیم هیأت رئیسه شده اما تاکنون برای طرح در صحن در مورد آن تصمیم گیری نشده است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، در مورد مشکلات پیش روی بیماران خاص، افزود: این بیماران علاوه بر مشکلات بیماری و هزینه های سرسام آور تأمین اقلام دارویی، دارای مشکلاتی نظیر استخدام و نامتناسب بودن فعالیت شغلی با نوع بیماری شان نیز هستند.

صلاحی، ادامه داد: بیماران خاص به دلیل نوع بیماری و محدودیت هایی که با آن مواجه هستند در هر فضای شغلی نمی توانند به فعالیت بپردازند و حرفه و کارشان باید متناسب با بیماری و محدودیت های حاصله از آن تعریف شود که بر همین اساس مجلس هر چه زودتر باید برای رسیدگی به طرح دو فوریتی حمایت از بیماران خاص اقدام کند.

وی، تصریح کرد: نبود تعریف جامع از بیماران خاص امروزه برخی از این بیماران را از دایره خدمات رسانی بیرون رانده و به دلیل این کمبود، آن ها به ناحق از خدماتی که باید به یک بیمار خاص ارایه شود، محروم می مانند که طرح دو فوریتی بیماران خاص در تلاش است این نقیصه را یکبار برای همیشه برطرف سازد.

نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: تأمین هزینه های دارویی بیماران خاص یک مشکل جدی برای آنان محسوب می شود و در این میان اگر بیماری به دلیل نبود تعریف جامع از بیماری خاص مشمول اندک مزایای تعیین شده پزشکی و دارویی برای این بیماری نباشد چاره ای جز قطع درمان و انتظار برای نهایی شدن بیماری خود ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: طرح دو فوریتی حمایت از بیماران خاص دارای دو ماده و یک تبصره است که در صورت حمایت نمایندگان می تواند کمک شایان توجهی به این بیماران کند.نوع مطلب : تأخیردر رسیدگی به طرح دوفوریتی حمایت ازبیماران خاص بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): بیماری ها:تأخیردر رسیدگی به طرح دوفوریتی حمایت ازبیماران خاص::.، 
برچسب ها : عباس صلاحی، مردم تفرش، آشتیان و فراهان،
ارسال شده در: یکشنبه 13 مرداد 1392 :: توسط : ali sepasi
درباره وبلاگ
بزودی عکسهایی از زمستان92 اشتیان گرفته میشود وگذاشته میشود.
بزودی تبادل لینک افزایش میابد

برای طرح عید 1393 ما عکس های شما را از مکان های دیدنی کل شهرستان های اراک(به خصوصا اشتیان) برای ما ارسال منید تا با نام شما لینک کنیم!!
پس وقت را از دست ندهید.

اگر شما عکسی درباره شهرستان اراک دارید لینک عکس را برای ما توی نظرات یا ایمیل کنید تا با نام شما ثبت شود.

منتظر عکس شما هستیم

مدیر وبلاگ : ali sepasi

موضوعات


مطالب اخیر


صفحات جانبیUp Page
دریافت کد خداحافظی .
به ما +1 دهید و ما را در گوگل محبوب کنید!